Katalog produktów

 • CHIŃSKI OBRAZ - Damy w Ogrodzie - "Portret Stu Piękności"

  CHIŃSKI OBRAZ - Damy w Ogrodzie - "Portret Stu Piękności"

  Obraz chiński namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest nieoprawiony, posiada jedynie "passe-partout" z jedwabiu. Przedstawia chińskie damy dworu na spacerze w ogrodzie.

  300,00 zł

 • CHIŃSKI OBRAZ W ZWOJU - Szlachetny Bambus - BARDZO DUŻY

  CHIŃSKI OBRAZ W ZWOJU - Szlachetny Bambus - BARDZO DUŻY

  Bardzo duży, elegancki obraz orientalny w formie zwoju nalamowany przez tajwańskiego artystę Bishana. Bambus jest jednym z najważniejszych chińskich symboli. Jest rośliną, którą chińskie elity i mędrcy uznawali za symbol „człowieka szlachetnego” (chiń.: junzi).

  880,00 zł

 • OBRAZ CHIŃSKI - Magu - Bogini Nieśmiertelności

  OBRAZ CHIŃSKI - Magu - Bogini Nieśmiertelności

  Obraz chiński "Magu. Bogini Nieśmiertelności" namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwoju, gotowy do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze brzoskiwniowym oraz oliwkowym.

  375,00 zł

 • OBRAZ ORIENtALNY Biała Guanyin - Boddhisatwa Miłosierdzia - Budda

  OBRAZ ORIENtALNY Biała Guanyin - Boddhisatwa Miłosierdzia - Budda

  Obraz chiński w tradycyjnej formie zwoju. Obraz został namalowany czarnym tuszem przez tajwańskiego artystę Bishana. Przedstawia Boddhisatwę Miłosierdzia Guanyin.

  580,00 zł

 • ORYGINALNY CHIŃSKI OBRAZ - Tańcząca dziewczyna - DUŻY 171 cm

  ORYGINALNY CHIŃSKI OBRAZ - Tańcząca dziewczyna - DUŻY 171 cm

  Obraz chiński "Tańcząca dziewczyna" namalowany przez artystę Bishana z Republiki Chińskiej na Tajwanie. Obraz jest w formie zwojów, gotowe do zawieszenia. Namalowany kolorowymi tuszami, oprawiony w jedwabną oprawę w kolorze brzoskiwniowym oraz oliwkowym.

  450,00 zł

 • ORYGINALNY OBRAZ CHIŃSKI - Dama w ogrodzie - BARDZO DUŻY 192 cm

  ORYGINALNY OBRAZ CHIŃSKI - Dama w ogrodzie - BARDZO DUŻY 192 cm

  Obraz chiński w tradycyjnej formie zwoju. Obraz został namalowany czarnym tuszem przez tajwańskiego artystę Bishana. Przedstawia scenę rodzajową - damę przechadzającą się po ogrodzie.

  900,00 zł