Informacje o produkcie

ŚWIECA ZAPACHOWA W SŁOJU PRICE\'S CANDLES - COTTON POWDER Bawełna Puder

ŚWIECA ZAPACHOWA W SŁOJU PRICE'S CANDLES - COTTON POWDER Bawełna Puder

Świeca zapachowa w słoju brytyjskiej firmy PRICE'S CANDLES, Cotton Powder - Bawełniany Puder.

  • Producent świec zapachowych: Price's Candles Włochy / Anglia
  • Wielkość świecy zapachowej w słoiczku: 175 mm x 95 mm
  • Waga jednej świecy zapachowej: 1020 g
  • Maksymalna długość spalania świecy zapachowej: do 150 godz.


Historia brytujskiej firmy PRICE'S CANDLES sięga roku 1830. 

Pod koniec XIX wieku Price's Candles była największym producentem świec na świecie. Price's Candles była także prekursorem wprowadzenia nowoczesnych metod produkcji do tego przemysłu, który dotąd składał się z małych, lokalnych warsztatów.
Price's Candles od dawna utrzymywała ścisłe związki z brytyjską rodziną królewską. Właściwie od pierwszych dni, gdy wprowadzenie na rynek nowej stearynowej świecy Price's Candles zbiegło się ze ślubem królowej Wiktorii i księcia Alberta. Wtedy to właśnie Price's Candles otrzymała, posiadany oczywiście do dziś, tzw. Royal Warrant. Specjalny status firmy jako Warrant Holder oznacza, że Price's Candles ma prawo dostarczać świece na wszystkie państwowe okazje królewskie - koronacje, śluby i inne uroczystości. Świece Price's Candles używane były np. na ślubie i koronacji księżniczki Elżbiety czy na ślubie Karola z Lady Dianą.
Świece Price's Candles są obecnie nie tylko źródłem naturalnego światła. Świece Price's Candles są estetyczne i wytwarzają przyjemne zapachy. Świece zapachowe, tealighty zapachowe i perfumowane olejki zapachowe Price's Candles nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale są również produktami zaprojektowanymi tak, by cieszyć oko swoim wyglądem.

Cena

82,00 zł

Galeria

Zapytaj o szczegóły

weryfikator