Informacje o produkcie

OLEJEK ZAPACHOWY W DYFUZORZE PRICE\'S CANDLES ORANGE CLOVE Pomarańcz Goździk

OLEJEK ZAPACHOWY W DYFUZORZE PRICE'S CANDLES ORANGE CLOVE Pomarańcz Goździk

Olejek zapachowy w słoju brytyjskiej firmy PRICE'S CANDLES, ORANGE CLOVE Pomarańcz Goździk

    • Producent olejku zapachowego:  Price's Candles Włochy / Anglia
    • Wielkość opakowania olejku zapachowego: 252mm x 95mm x 98mm
    • Wielkość flakonu olejku zapachowego: 95mm x 95mm
    • Waga flakonu olejku zapachowego: 765 g

 


Zobacz inne olejki PRICE'S CANDLES

Historia brytujskiej firmy PRICE'S CANDLES sięga roku 1830. 

Pod koniec XIX wieku Price's Candles była największym producentem świec na świecie. Price's Candles była także prekursorem wprowadzenia nowoczesnych metod produkcji do tego przemysłu, który dotąd składał się z małych, lokalnych warsztatów.
Price's Candles od dawna utrzymywała ścisłe związki z brytyjską rodziną królewską. Właściwie od pierwszych dni, gdy wprowadzenie na rynek nowej stearynowej świecy Price's Candles zbiegło się ze ślubem królowej Wiktorii i księcia Alberta. Wtedy to właśnie Price's Candles otrzymała, posiadany oczywiście do dziś, tzw. Royal Warrant. Specjalny status firmy jako Warrant Holder oznacza, że Price's Candles ma prawo dostarczać świece na wszystkie państwowe okazje królewskie - koronacje, śluby i inne uroczystości. Świece Price's Candles używane były np. na ślubie i koronacji księżniczki Elżbiety czy na ślubie Karola z Lady Dianą.
Świece Price's Candles są obecnie nie tylko źródłem naturalnego światła. Świece Price's Candles są estetyczne i wytwarzają przyjemne zapachy. Świece zapachowe, tealighty zapachowe i perfumowane olejki zapachowe Price's Candles nie tylko neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale są również produktami zaprojektowanymi tak, by cieszyć oko swoim wyglądem.

Cena

100,00 zł

Galeria

Zapytaj o szczegóły

weryfikator